Tajemství mysli aneb poznej sám sebe

Kniha představuje opravdová tajemství naší mysli, kterými je podvědomé nastavení, programy, síla myšlenky a také jak můžeme ovlivnit svůj život i životy druhých tím, co říkáme, jak na ně nahlížíme, jaké vnitřní nastavení máme.

V této knize naleznete klíč k porozumění vašemu životu, své vlastní podstatě a okolnímu světu. Prozkoumává tajemství podvědomí, sílu myšlenek a moc slov. Zajímáte se o to, jak vás formuje prostředí, jak barvy a symboly ovlivňují vaši realitu? Jak můžete změnit energii ve vztazích pouhým pohledem na okolní svět? Jestliže jste odhodláni poznat sami sebe a zlepšit svůj život, pak je tato kniha určena právě vám. Připravte se na inspirující cestu objevování a transformace!

Kniha není na jedno přečtení. Budete se k ní postupně vracet, jakmile začnete chápat vlastní nastavení. Pokaždé získáte nové odpovědi. 

270 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Tajemství mysli aneb poznej sám sebe

Detailní popis produktu

Naleznete zde klíčové poznatky pro porozumění vlastnímu životu, podstatě vaší osobnosti a složité dynamice okolního světa. Kniha rozkrývá tajemství podvědomí, sílu myšlenek a moc slov. Zajímá vás, jak vnímání prostředí, výběr barev a symbolů ovlivňují vaši realitu? Jak může pouhý pohled na svět kolem vás transformovat energii ve vašich vztazích? Pokud toužíte po hlubokém poznání sami sebe a cítíte odhodlání zlepšit svůj život, pak je tato kniha určena přímo vám.

Ukázka z knihy:

"Co můžeme mít v takových "šuplíčkách"? Zážitky, vzpomínky, které nám ubližovaly, které jsme už nechtěli cítit, zažívat, vidět ani slyšet. Jen my si myslíme, že jsou zamčené a nemohou ven. Zamkli jsme je ale do našeho podvědomí, tam, kde vše stále pracuje, funguje a zpracovává se. I ty zamčené "šuplíčky". Je to, jako byste vložili disketu do počítače a mysleli si, že v počítači nemůže nic ovlivnit. Zůstává sice v klidu, ale je tam. Zůstává v klidu, dokud na ni nekliknete..... Takový "klik" může představovat spouštěč - stejný zážitek, vůně, cokoli, co nám připomene situaci uloženou v "šuplíčku". Pak reagujeme stejně, jako jsme reagovali kdysi, předtím, než jsme situaci zamkli "tam dole" a své jednání nechápeme."

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Andrea Anežka Čermáková
Počet stran: 120
Rozměry: 149mm x 210mm