O mně

Andrea

Jmenuji se Andrea Anežka Čermáková, narodila jsem se v roce 1979 v Pelhřimově, odkud jsem se přestěhovala do Východních Čech se svými rodiči a bratrem.

Jsem empatická žena, matka dvou dětí. Jsem člověk, který se rozhodl pomáhat lidem s jejich trápením, neboť sama jsem si prošla mnohými životními zkouškami a mám co nabídnout. Celý život mě zajímali zákonitosti vesmíru, jak co funguje a měla jsem vždy spoustu otázek ohledně témat život a duchovní směr. Vždy mě zajímaly příběhy ostatních lidí a od svého dětství jsem si přála umět pomoci jak sobě, tak druhým.

Získané certifikáty

Moje cesta k osobnímu rozvoji

K osobnímu rozvoji mě zavedla jedna nepříjemná zkušenost. Po porodu druhého syna se mi spustil jakýsi strach. Bála jsem se o své děti, ale nevěděla jsem vůbec proč a kdo by jim chtěl ublížit. Nechápala jsem, kde se ten strach vzal. Nebyla jsem schopná myslet na nic jiného ani normálně fungovat a tak mi nezbylo, než to řešit. Tehdy jsem prvně narazila na kineziologii. To bylo mé první setkání s touto metodou. Mé nadšení bylo tak veliké, že jsem se rozhodla tuto metodu studovat. Od té doby se začal můj život postupně měnit. Začala jsem chápat souvislosti mezi nemocemi a emocemi, postoje a vnitřní programy, souvislosti generačních problémů se svými a vše mi postupně začalo zapadat do sebe. Začala jsem pomáhat svým dětem, rodině a postupně si otevřela vlastní poradnu.

Tuto práci dělám, protože věřím, že každý můžeme žít svůj vysněný život. Protože věřím, že se naše sny mohou stát realitou...

Co ode mne můžete očekávat

  • Diskrétnost
  • Osobní a lidský přístup
  • Vlastní zkušenosti

Pracuji s metodou One Brain (Jednotný mozek), která hledá vždy příčinu problému. Od toho se odvíjí moje práce, při které využívám efektivnost některých korekcí této metody, ale zároveň se spíš držím klasické psychologie člověka. Zaměřuji se na podvědomí, kde si ukládáme většinu našich zkušenosti a programy získané od rodičů či našich předků. Většina našich potíží vzniká již v dětství a je třeba některé bloky odstranit, pochopit a vyčistit dané téma. Nepoužívám pouze tuto metodu, ale přistupuji ke každému klientovi individuálně. Jsem zastáncem efektivity práce a díky své schopnosti navnímat se na každého klienta zvlášť jsem schopna určit, co který klient potřebuje.

Většina z nás potřebuje to základní: Poznat svůj problém, najít příčinu a vyčistit (vypustit) emoce. Zní to jednoduše, ale práce samotná už tak jednoduchá není :). Ta úleva ovšem stojí za to.

Klienta vždy vedu tak, aby pracoval na pochopení problému a nespoléhal se na pomoc zvenčí (různé preparáty). V poradně žádné neprodávám. Používám pouze SOS Bachovy esence, které pomáhají klientovi zbavit se strachu a uvolnit se, pokud řešíme velmi těžká témata.

Má práce léčí duši, odstraňuje stres a s ním spojené potíže. Pracuji na vědomé, podvědomé i fyzické úrovni. Tato pomoc není náhražkou za lékařskou pomoc.

V mé poradně se naučíte, jak poznat sami sebe a pochopit druhé.

Jeké metody používám

  • Metoda One Brain (kineziologie)
  • Regresní terapie (minulé životy) - pouze je-li to nutné
  • Práce na pochopení a odstranění problému
  • Práce s duší (úkol duše, sebepoznání)
  • Krystaloterapie

Vydejte se na cestu sebepoznání. Vkročte do mlhy, která se rozprostře a Vy uvidíte pravdu - takovou, jaká je.

Společně dáme Vašim potížím sbohem...

Nabízím pomoc i formou článků na těchto stránkách. Dále můžete zakoupit knihu Tajemství mysli aneb poznej sám sebe, kde najdete spoustu odpovědí na své otázky.