Ceník

Cena jednoho sezení : 1300 Kč / osobu ( max. 2 hodiny)

                        Děti do 15ti let (včetně) - 1200 Kč / osobu 

                        Partnerská terapie - 1600,- 

                        Rodinná terapie - 2000,- 

                        Krystaloterapie - 1000,- 

Jedno sezení trvá přibližně 1- 2 hodiny. První sezení bývá delší - cca 2 hodiny, neboť je třeba klientovi vysvětlit postup terapie. Každé další sezení trvá přibližně 1 hodinu. Krystaloterapie cca 45minut (dle potřeby klienta).  Na každou terapii je třeba se předem objednat a domluvit si termín na tel. : 777 035 566

Na terapii přijďte prosím včas, pokud se nemůžete dostavit, omluvte se prosím. Stačí poslat SMS s krátkým textem, že se nedostavíte. Na terapii není třeba zvláštní příprava. Vyhraňte si na ní však čas.Je to Vaše volba, Vaše rozhodnutí něco v životě změnit a proto se tomu věnujte maximálně. Není vhodné, aby jste měli domluvenou jinou schůzku a celou terapii pak byli nervozní, zda ji stihnete. Pokud se budete soustředit a budete spolupracovat, odnesete si z této terapie maximum :).

Tato terapie nenahrazuje lékařskou pomoc. Mluvíme-li o zdraví, o pomoci, pak se zde jedná o uzdravení duše, která samozřejmě následně uzdravuje i tělo. Ve své poradně nenabízím žádné léky ani nepracuji s hypnózou. Vše probíhá při plném vědomí klienta.

 

Těším se na Vás v mé poradně :).

Andrea

Kde mě najdete

Andrea Čermáková

Zemědělská 898, 500 03 Hradec Králové

tel.: 777 03 55 66