Jmenuji se Andrea Anežka Čermáková, narodila jsem se v roce 1979 v Pelhřimově, odkud jsem se přestěhovala do Východních Čech se svými rodiči a bratrem. Posléze jsem se stěhovala ještě třikrát se svým současným manželem. Společně jsme zakotvili v Čistěvsi u Hradce Králové, kde jsme našli náš vysněný domek.

Jsem empatická žena, matka dvou dětí. Jsem člověk, který se rozhodl pomáhat lidem s jejich trápením, protože sama s tím mám zkušenosti a mám co nabídnout. Celý život mě zajímali zákonitosti vesmíru, jak co funguje a měla jsem vždy spoustu otázek ohledně témat život a duchovní směr. Vždy mě zajímaly příběhy ostatních lidí a od svého dětství jsem si přála umět pomoci jak sobě, tak druhým. .....A tak se postupně dělo to, že já dostala příběh, ostatní svou "vrbu" :).

Dnes slýchávám příběhy lidí, jejich trápení, které postupně společně měníme na jejich nejtajnější přání. Jako dítě jsem chtěla být archeoložkou, ale cesta mě zavedla k osobnímu rozvoji a tak své "vykopávky" dělám ve své poradně. Tedy abychom si správně rozuměli, s klienty hledám příčinu jejich potíží v jejich minulosti :). K osobnímu rozvoji mě zavedla jedna nepříjemná zkušenost.

Po porodu druhého syna se mi spustil jakýsi strach. Bála jsem se o své děti, ale nevěděla jsem vůbec proč a kdo by jim chtěl ublížit. Nechápala jsem, kde se ten strach vzal.  Nebyla jsem schopná myslet na nic jiného ani normálně fungovat a tak mi nezbylo, než to řešit. 

 Tehdy jsem prvně narazila na kineziologii. To bylo mé první setkání s touto metodou. Mé nadšení vydrželo a tak jsem se tehdy rozhodla tuto metodu studovat. Od té doby se začal můj život postupně měnit. Začala jsem chápat souvislosti mezi nemocemi a emocemi, postoje a vnitřní programy, souvislosti generačních problémů se svými a vše mi postupně začalo zapadat do sebe. Začala jsem pomáhat svým dětem, rodině a tak nějak jsem se stala rodinným terapeutem :). Ale protože chci pomáhat i ostatním lidem, otevřela jsem si vlastní poradnu.

Tuto práci dělám, protože věřím, že každý můžeme žít svůj vysněný život. Protože věřím, že se naše sny mohou stát realitou :).

Teším se na vás... Andrea Čermáková

 

   Co ode mne můžete očekávat? 

 - Diskrétnost

 - Osobní a lidský přístup

 - Vlastní zkušenosti

 - Nabízím pomoc i formou článků, které najdete na těchto stránkách v sekci "blog" nebo si můžete zakoupit knihu Tajemství mysli aneb poznej sám sebe, kde najdete spoustu odpovědí na své otázky. Pro objednání pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Kde mě najdete

Andrea Čermáková

Čistěves 29, 503 15 Nechanice

tel.: 777 03 55 66, 604 685 922