Jmenuji se Andrea Anežka Čermáková, narodila jsem se v roce 1979 v Pelhřimově, odkud jsem se přestěhovala do Východních Čech se svými rodiči a bratrem. Posléze jsem se stěhovala ještě třikrát se svým současným manželem. Společně jsme zakotvili v Čistěvsi u Hradce Králové, kde jsme našli náš vysněný domek.

Jsem empatická žena, matka dvou dětí. Jsem člověk, který se rozhodl pomáhat lidem s jejich trápením, protože sama s tím mám zkušenosti a mám co nabídnout. Celý život mě zajímali zákonitosti vesmíru, jak co funguje a měla jsem vždy spoustu otázek ohledně témat život a duchovní směr. Vždy mě zajímaly příběhy ostatních lidí a od svého dětství jsem si přála umět pomoci jak sobě, tak druhým. 

 Jako dítě jsem chtěla být archeoložkou, ale cesta mě zavedla k osobnímu rozvoji a tak své "vykopávky" dělám ve své poradně. Tedy abychom si správně rozuměli, s klienty hledám příčinu jejich potíží v jejich minulosti :). K osobnímu rozvoji mě zavedla jedna nepříjemná zkušenost.

Po porodu druhého syna se mi spustil jakýsi strach. Bála jsem se o své děti, ale nevěděla jsem vůbec proč a kdo by jim chtěl ublížit. Nechápala jsem, kde se ten strach vzal.  Nebyla jsem schopná myslet na nic jiného ani normálně fungovat a tak mi nezbylo, než to řešit. 

 Tehdy jsem prvně narazila na kineziologii. To bylo mé první setkání s touto metodou. Mé nadšení bylo tak veliké, že jsem se rozhodla tuto metodu studovat. Od té doby se začal můj život postupně měnit. Začala jsem chápat souvislosti mezi nemocemi a emocemi, postoje a vnitřní programy, souvislosti generačních problémů se svými a vše mi postupně začalo zapadat do sebe. Začala jsem pomáhat svým dětem, rodině a tak nějak jsem se stala rodinným terapeutem. Ale protože chci pomáhat i ostatním lidem, otevřela jsem si vlastní poradnu.

Tuto práci dělám, protože věřím, že každý můžeme žít svůj vysněný život. Protože věřím, že se naše sny mohou stát realitou...

Teším se na vás...       Andrea 

 

   Co ode mne můžete očekávat? 

 - Diskrétnost

 - Osobní a lidský přístup

 - Vlastní zkušenosti

 - Nabízím pomoc i formou článků, které najdete na těchto stránkách v sekci "blog" nebo si můžete zakoupit knihu Tajemství mysli aneb poznej sám sebe, kde najdete spoustu odpovědí na své otázky. Objednat můžete zde: 

                               www.kniha-tajemstvimysli.cz

 

 

Kde mě najdete

Andrea Čermáková

Čistěves 29, 503 15 Nechanice

tel.: 777 03 55 66, 604 685 922