S čím Vám mohu pomoci?

  

 

 Vítejte!

     Hledáte-li pomoc, pravdu či chcete poznat sami sebe víc do hloubky, chcete vědět víc o svém životě, o tom, co se kolem Vás děje a proč, jste na správné adrese. Chcete-li se jen poradit, neváhejte mne kontaktovat.

     V životě se nám dějí někdy hodně těžké věci. Nedějí se však náhodou a my jsme zde proto, abychom je pochopili a zpracovali. Někdy je třeba vyčistit i celý náš rod do hloubky a to proto, abychom my a naši potomci mohli žít v klidu a bez zátěže, kterou jsme si doposud nesli z našeho rodu. Někdy se nám dějí však i zvláštní a pro nás nepochopitelné věci. Vše má však své vysvětlení i řešení. Základem pro osobní rozvoj je pochopit vlastní programy, které si neseme nejen z dětství, ale které jsme si i sami dokázali za svůj život vytvořit. Pokud je pochopíme a tyto vzorce přestaneme opakovat, zbavíme se tak následků těchto programů, což jsou naše problémy, které stále řešíme dokola. 

     Zde je krátký výpis toho, s čím Vám mohu pomoci, aspoň pro Vaši představu. Pracovat se dá však s čímkoli, neboť VŠE MÁ NĚJAKOU PŘÍČINU A VŠE MÁ TEDY ŘEŠENÍ,ač to tak někdy nevypadá :). Tak s chutí do toho ! 

 • Problémy ve vztahu
 • Alergie
 • Závislosti (kouření, alkohol, drogy, jídlo i jiné....) 
 • Chronické bolesti a opakované zdravotní potíže
 • Ztráta sebejistoty
 • Nízká sebehodnota
 • Sebepoškozování
 • Dyslexie, Dysgrafie a další Dys....
 • Ztráta vnitřní rovnováhy, vnitřní třes
 • Pomočování
 • Tréma
 • Poporodní deprese, trauma z porodu či jiné poporodní stavy
 • Trauma po úrazu či nehodě (např. znásilnění, autonehoda, smrt blízké osoby,  nehoda na lyžích...)
 • Různé strachy a fobie (pavouci, hadi, výšky a jiné fobie :) )
 • Skolióza či pokud máte jednu nohu kratší (jedná se o stažené šlachy a svaly následkem stresu)
 • Pokud Vás nebaví Vaše práce, máte pocit vyhoření 
 • Sebepoznání - poznání sám sebe a svého úkolu 
 • VŠE, CO NÁM ZPŮSOBUJE STRES 

   Pracuji s metodou One Brain (Jednotný mozek ) , která hledá vždy příčinu problému. Od toho se odvíjí moje práce, při které využívám efektivnost některých korekcí této metody, ale zároveň se spíš držím klasické psychologie člověka. Zaměřuji se na podvědomí, kde si ukládáme většinu našich zkušenosti a programy získané od rodičů či našich předků.  Většina našich potíží vzniká již v dětství a je třeba některé bloky odstranit, pochopit a vyčistit dané téma. Nepoužívám pouze tuto metodu, ale přistupuji ke každému klientovi individuálně. Jsem zastáncem efektivity práce a díky své schopnosti navnímat se na každého klienta zvlášť jsem schopna určit, co který klient potřebuje. 

   Většina z nás potřebuje to základní : Poznat svůj problém, najít příčinu a vyčistit (vypustit) emoce. Zní to jednoduše, ale práce samotná už tak jednoduchá není :). Ta úleva ovšem stojí za to. 

    Klienta vždy vedu tak, aby pracoval na pochopení problému a nespoléhal se na pomoc zvenčí (různé preparáty). V poradně žádné neprodávám. Používám pouze SOS Bachovy esence, které pomáhají klientovi zbavit se strachu a uvolnit se, pokud řešíme velmi těžká témata. 

Má práce  léčí duši, odstraňuje stres a s ním spojené potíže. Pracuji  na vědomé, podvědomé

i fyzické úrovni. Tato pomoc není náhražkou za lékařskou pomoc. 

V mé poradně se naučíte,  jak poznat sami sebe a pochopit druhé. 

 

Používám: 

Metoda One Brain (kineziologie)

Regresní terapie (minulé životy)

Práce na pochopení a odstranění problému

Práce s duší (úkol duše, sebepoznání)

 

Vydejte se na cestu sebepoznání. Vkročte do mlhy, která se rozprostře a Vy uvidíte pravdu - takovou, jaká je.

Společně dáme Vašim potížím sbohem...

 

KNIHA TAJEMSTVÍ MYSLI aneb poznej sám sebe

Dejte svému životu nový rozměr…

TATO KNIHA JE O POZNÁNÍ SEBE SAMA A O NASTAVENÍ NAŠÍ MYSLI

     Odhalujete rádi tajemství? Zajímá Vás osobní rozvoj? Chcete se o sobě a svém okolí něco dozvědět? Pokud chcete odpovědi na své otázky, najdete je v této knize. Dozvíte se například, proč nemáte doposud to, po čem tak vroucně toužíte, na co si dát ve svém životě pozor, jak mluvit se svými dětmi, aby Vám rozuměly nebo jakou moc má Vaše mysl a jak pracuje Vaše svědomí. Ale také například proč Vám nefungují afirmace...Na své si přijdou i ti, co rádi dělají různá cvičení a zkoušejí nové věci. 

NECHTE SE VTÁHNOUT DO SVĚTA, VE KTERÉM VŠEMU POROZUMÍTE…

 

Ukázka z knihy: Když je někdo naštvaný na celý svět, pak i kdybyste mu snesli modré z nebe, tak mu tím jen přitížíte. Proč? Protože mu svou „pomocí“ jen oddálíte lekci, kterou potřeboval. Každý z nás si totiž musí projít životními lekcemi. To není nic zlého, co nás v životě potká. Jsou to lekce, které nám mají pomoci pochopit. Mají nás učit. A když je chcete obejít, pak nepomůžete sobě, ani druhým.“

 

 

Knihu můžete objednat na:      www.kniha-tajemstvimysli.cz 

                

 

Kde mě najdete

Andrea Čermáková

Čistěves 29, 503 15 Nechanice

tel.: 777 03 55 66, 604 685 922